mały biały domek

Czyli budowa miniaturowego domku dla lalek

wtorek, 8 marca 2016

malowanie


Pomalowałem na szaro, czyli nowocześnie:)

Autor: Drewniak o 23:46
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Subskrybuj

Posty
Atom
Posty
Komentarze
Atom
Komentarze

Oglądam i polecam

  • miniaturowe-domki
    WAŻKA- Leonarda da Vinvci
  • Miniaturowy Świat Lady Fanaberii
    Built-in double oven with warming drawer
  • Domki dla Lalek czyli SmallDreams
    Niezapominajki
  • Miniaturowy Świat Gohy
    Świąteczna wymianka

O mnie

Drewniak
Nowa pasja, nigdy nie jest za późno aby ją odkryć.
Wyświetl mój pełny profil

Archiwum bloga

  • ►  2017 (1)
    • ►  stycznia (1)
  • ▼  2016 (30)
    • ▼  marca (2)
      • oświetlenie i kuchnia
      • malowanie
    • ►  lutego (6)
    • ►  stycznia (22)

Translate

Motyw Znak wodny. Obsługiwane przez usługę Blogger.